Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36, Rīga LV-1006, tālr. 67027098, 67027406, e-pasts: pasts@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter Facebook Facebook

Meklēšana

Sākums > Ziņas

Ziņas

Konkursa uzvarētāju izloze

No 9. aprīļa līdz 28. maijam ikvienam bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par augiem kaitīgajiem un derīgajiem organismiem Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) digitālajā augu veselības spēlē, piedalīties konkursā un iegūt balvā VAAD  izstrādātās izglītojošās galda spēles par augu veselību. VAAD, atzīmējot Starptautisko augu veselības gadu, ir radījis četras spēles -  “Augu veselības spēle”, “Mazie un lielie – kurš ir kurš?”, “Draugs vai nedraugs”, “Uzmini vārdu!”.

29. maijā Nacionālajā botāniskajā dārzā VAAD direktore Kristīne Lifānova izlozēja piecus lielās galda spēles un 10 mazo galda spēļu komplektu  ieguvējus (skaties izlozes videoierakstu zemāk). Bet pieci spēles dalībnieki ieguva arī pārsteiguma balvas.

“Augu veselības spēli (Cirks)” savā īpašumā iegūs Santa Neimane, Undīne Paipala, Dace Kalniņa, Emīlija Korne, un dalībnieks, kurš nav minējis savu vārdu un uzvārdu, bet norādījis e-pasta adresi feliksis@inbox.lv.

Desmit mazo galda spēļu komplektu ieguvēji, kuri pareizi atbildējuši uz visiem 23 jautājumiem, ir Daiga Birzleja, Līga Urtāne, Mārtiņš Štāls, Lauris Vilcāns, Evita Tropiņa, Gunita Lagone, Anita Balcare, Armands Grūbe, Annija Hildebrante un Patrīcija Reščenko.

Bet pieciem dalībniekiem, kuri bija pareizi atbildējuši uz daudziem jautājumiem, bet ne visiem 23, tika izlozētas arī pārsteiguma balvas, tās ieguvuši Renārs Kunigs–Salaks (21 pareiza atbilde), Reinis Balodis (20 pareizas atbildes), Ingūna Zukure (18 pareizas atbildes), Daiga Birzleja (16 pareizas atbildes) un Guna Uldriķe (15 pareizas atbildes).

Apsveicam balvu ieguvējus!

Tuvākajā laikā sazināsimies ar jums par balvas saņemšanu.

Starptautiskais augu veselības gads ir Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas Starptautiskās augu aizsardzības konvencijas (IPPC) iniciatīva, kuras mērķis ir uzsvērt augu veselības nozīmi pārtikas drošības uzlabošanā, vides un bioloģiskās daudzveidības aizsardzībā un ekonomiskās attīstības veicināšanā.
 

Plašāka informācija:
Dace Ūdre, VAAD sabiedrisko attiecību speciāliste,
26425173, dace.udre@vaad.gov.lv
www.vaad.gov.lv

2020.06.25. 17:58:00


Atpakaļ