Uzticības tālrunis 67550944
Adrese: Lielvārdes iela 36/38, Rīga,.LV-1006, tālr. 67027098, 67027406 E-pasts: info@vaad.gov.lv
A- A+ LV ENG Twitter

Ierobežošana

 

Aptauja

Nobalsojuši: 47
Kā Jūs vērtējat VAAD darbību 2013.gadā?

Meklēšana

 VAAD pieņem/nodrošina ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus, kas izstrādāti un noformēti atbilstoši Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumiem Nr.473 „Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskām un juridiskām personām”, uz elektroniskā pasta adresi info@vaad.gov.lv.

Priekšlikumus par mājaslapu sūtiet uz e-pastu webmaster@vaad.gov.lv

Sākums

Ziņas

 • Selekcionāru tiesību piešķiršana ziemas kviešiem un vasaras miežiem

  Valsts augu aizsardzības dienests pieņēmis lēmumu par selekcionāru tiesību piešķiršanu vienai ziemas kviešu un vienai vasaras miežu šķirnei.
  23.04.2014
 • Izmaiņas Latvijas augu šķirņu katalogā

  Latvijas augu šķirņu katalogā iekļauta viena jauna ziemas rapša šķirne "Bagira", kā arī reģistrēti pieci iesniegumi par vasaras rapša šķirņu ņosaukumu pieteikumiem un pagarināts uzturēšanās termiņš ziemas rapša škirnei "Baldur".
  10.04.2014
 • Izmaiņas Augu aizsardzības līdzekļu (AAL) reģistrā

  AAL reģistrā iekļauti divi jauni AAL, četriem AAL mainīti nosaukumi, pieciem AAL pagarināta reģistrācija, vienam AAL reģistrēts jauns iepakojums, četriem AAL mainīts lietojums, kā arī noteikti termiņi atsevišķu AAL krājumu izlietošanai.
  09.04.2014
 • Ziemāju sējumu novērtējums

  Valsts augu aizsardzības dienesta speciālisti novērojuši ziemāju sējumos, lai novērtētu vispārējo sējumu stāvokli pēc ziemošanas. Ziemas kvieši un ziemas rapsis ir pagājušajā ziemā visvairāk cietušie kultūraugi.
  08.04.2014
 • Aktualitātes bioloģiskajiem lauksaimniekiem

  Sēklaudzētēji līdz 5.aprīlim var iesniegt datu bāzei datus par sagatavoto bioloģiskas izcelsmes sēklu. Līdz 15.aprīlim bioloģiskie audzētāji var iesniegt iesniegumu individuālās atļaujas saņemšanai konvencionālās sēklas izmantošanai.
  27.03.2014
 • Seminārs tirgotājiem par augu karantīnas prasībām

  14.aprīlī aicinām tirdzniecības centru pārstāvjus piedalīties seminārā par jautājumiem, kas saistīti ar dekoratīvo augu, telpaugu un augļu koku tirdzniecību. Seminārs notiek Rīgā, Lielvārdes ielā 36/38.
  27.03.2014
Arhīvs

Kultūraugu novērojumi kaitīgo organismu konstatēšanai

Atjaunot Palīdzība Periods:
No
Līdz
Kultūraugs (lai izvēlētos, spiest uz attiecīgo kultūraugu nosaukumiem):
Rapsis, ziemas
Kvieši, ziemas
Rudzi
Ābeles
Tritikāle, ziemas
Bumbieres
Upenes
Mieži, ziemas
Mieži, vasaras
Kvieši, vasaras
Auzas
Novads:
Parādīt/Paslēpt rezultātu tabulu