Sabiedrības izpratnes veicināšana par augu aizsardzības līdzekļu lietošanu

Valsts augu aizsardzības dienestā (VAAD) 2014.gada 10.janvārī izveidota darba grupa sabiedrības informēšanas programmas "Sabiedrības izpratnes veicināšana par augu aizsardzības līdzekļu lietošanu" izstrādei.

Plašāka informācija, sazinoties ar:

SABIEDRĪBAS INFORMĒŠANAS PROGRAMMA "Sabiedrības izpratnes veicināšana par augu aizsardzības līdzekļu lietošanu, 2014. – 2018. gads"
 

Integrētā augu aizsardzība

VAAD 2013.gada februārī izveidotas laukaugudārzeņu un augļu un ogu darba grupas, kuru uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus grozījumiem normatīvajos aktos, kas regulē augu aizsardzības līdzekļu lietošanas jomu, ES atbalsta saņemšanu, kā arī jāizstrādā kultūrspecifiskās vadlīnijas. Darba grupās piedalās pārstāvji no Zemnieku saeimas, Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas, biedrības "Latvijas dārznieks”, Latvijas Augu aizsardzības pētījumu centra, Latvijas Augu aizsardzības līdzekļu tirgotāju un ražotāju asociācijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra u.c.

Plašāka informācija, sazinoties ar VAAD Augu aizsardzības departamenta Integrētās augu aizsardzības daļas vadītāju Anitru Lestlandi pa tālruni 67185478 vai e-pastu: anitra.lestlande@vaad.gov.lv.