Par pārkāpumiem var ziņot tuvākajai reģionālajai nodaļai:

Zvanot uz uzticības tālruni +371 67550944.

Zvanot uz uzticības tālruni, Jums atbildēs automātiskais atbildētājs. Pēc signāla atstājiet tajā savu paziņojumu – priekšlikumus par dienesta darba un pakalpojumu pieejamības uzlabošanu vai citu informāciju, ko vēlaties darīt zināmu dienestam.

Zvanot uz uzticības tālruni, ir iespējams ziņot arī par pārkāpumiem. Tādā gadījumā jānorāda iespējami precīzāka informācija par to, kas (kāds pārkāpums), kur (ja ziņojat par augu aizsardzības vai mēslošanas līdzekļu lietošanas pārkāpumu – novads, adrese pilsētā vai lauka kadastra numurs vai tuvākā apdzīvotā vieta; ja pārkāpums fiksēts veikalā vai stādu tirdzniecības vietā, vai kādā uzņēmumā – nosaukums, adrese) un kad noticis (pārkāpuma datums). Vēlams atstāt arī savu tālruņa numuru, lai mēs varam ar Jums sazināties. Mēs Jūsu ziņojumu reģistrēsim un pārbaudīsim.
Ja vēlaties, lai Jums tiktu sniegta atbilde par pārbaudes rezultātiem, noteikti norādiet, kā ar Jums sazināties – tālruņa numuru, e-pastu vai adresi.

Izsakot priekšlikumu vai ziņojot par pārkāpumu, Jūs palīdzat mums uzlabot savu darbu un pārtraukt vai novērst pārkāpumus. Paldies Jums!