LLU karjeras dienu plakāts

No 10. līdz 12. februārim Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) organizē Karjeras dienas skolēniem, kas šogad būs pieejamas tiešsaistē universitātes tīmekļvietnē un Facebook kontā. Plašajā vebināru programmā ikviens varēs izvēlēties tēmas par sev interesējošu profesiju vai nodarbošanās veidu, kurā attīstīt profesionālo karjeru. Vebinārus vadīs LLU absolventi, studenti un mācībspēki, kuri dalīsies darba pieredzē un atklās profesiju un nodarbošanās veidu "aizkulises". 

"Starp mums, Valsts augu aizsardzības dienesta kolektīvā, ir daudz LLU absolventu. Īpaši būtiskas mūsu inspektoru ikdienas darbā ir agronomijas zināšanas. Aicinu skolēnus izmantot iespēju iepazīties ar mācību programmu un noklausīties jomas profesionāļu pieredzes stāstījumu par mūsdienu modernās lauksaimniecības iespējām un agronoma profesijas izaicinājumiem", mudina Valsts augu aizsardzības dienesta direktors Vents Ezers.

10. februārī plkst.13.00 sarunā "Gudrs agronoms – pamats paēdušai sabiedrībai un tīrai videi" piedalīsies arī VAAD Augu karantīnas departamenta Fitosanitārās uzraudzības daļas vecākā inspektore Jevgeņija Kārkliņa.